Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle

Güvercin Yeni Bölüm Canlı izle

Dizi projelerinin ardı arkası kesilmiyor adeta... En son yeni dizi projesi duyurusu Star TV tarafından yapıldı. Başarılı 2 isimin baş rollerini yapacağı "Güvercin Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

STAR TV CANLI İZLE

Bu sezonda başarılı programları ve dizileri ile Star TV reyting oranlarında hatrı sayılır bir pay alırken bu süreci daha da hızlandırmak ve payı yükseltmek adına Güvercin Dizisiyle izleyici kitlesini genişletecek gibi gözüküyor.

Siz Güvercin Dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin fikirleriniz bizim için çok önemlidir lütfen fikirlerinizi sayfanın alt kısmında "yorum ekle" butonuna basarak paylaşınız. En kısa sürede yapılan yorumlarınız sayfamızda yer alacaktır.

Güvercin dizisinin hikayesinden bahsetmeden önce gelin isterseniz dizide yer alacak oyuncu kadrosunu sıralayalım.
Güvercin Dizisi Oyuncuları: Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş gibi birbinden başarılı isimleri bir araya getirerek adeta bu dizinin reyting pastasından önemli bir pay sahibi olacağının sinyellerini veriyor gibi gözüküyor.

Bu yazı 01 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar