Gönül Dağı Canlı izle

Gönül Dağı Canlı izle

Ekranlarda ezberlenmiş ve alışa gelmiş senaryoların dışında daha çok bizden hikayelerin işlendiği yapımların arasına dahil olan "Gönül Dağı Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

Birbirinden başarılı dizi ve tv programlarına tanıtımı gerçekleştiren TRT 1'in en son duyurusu Gönül Dağı dizisi oldu. Açık konuşmak gerekirse ilk yayınlanan tanıtımları izlediğimizde biz dahil pek çok kişinin bu dizinin bu denli izlenme oranlarına sahip olacağını tahmin etmemiştik fakat bizi çok güzel yanılttı diyebiliriz. Umarım böyle dizilere kanallarımız daha fazla yer verir diyelim :)

Anadolu'nun destansı aşk hikayelerinden bir tanesini ele alan dizi "Bozkırın Kalemi" eserinden esinlenerek hayata geçirildi. Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenerek kaleme aldığı Gönül Dağı dizisi ailecek gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz bir proje her Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT ekranlarında.

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar