Gönül Dağı 26. Bölüm izle

Gönül Dağı 26. Bölüm izle

Televizyone ekranlarında yayınlanan en sıcak, en samimi ve en bizden hikayeye sahip dizi yapımlarından olan Gönül Dağı 26. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalında yayımlanmaya başladığı ilk dakikadan itibaren bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran senaryosu ve birbirinden başarılı, geniş oyuncu kadrosuyla Gönül Dağı dizisi hız kesmeden ekranlarda yerini almaya devam ediyor.
Ciritci Abdullah'ın sohbeti, Sefer abinin iyiliği ve saflığı, kuzenlerin ise sohbetleri bu zamanın en çok ihtiyaç duyulan manevi hislerden bazıları diyebiliriz bu diziye örnekle.

1 Mayıs Cumartesi akşımına denk gelen son bölümünü tek parça olarak full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

26.bölüm tanıtımları için youtube sayfasından fragman videolarına göz attığımızda Sefer abinin mahkeme salonundaki üzgün duruşu bizlere mahkemeden çıkan kararın Sefer abinin aleyhine olduğu yönünde hissettirdi.

Gönül Dağı Oyuncuları

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bu yazı 01 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar