Gönül Dağı 23. Bölüm izle

Gönül Dağı 23. Bölüm izle

Ülkemizde dizi yapımcılarına adeta bir ders niteliğinde olarak gördüğümüz, bu formattaki dizilere özlem duyulduğunu gösteren Gönül Dağı 23. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalında yayın hayatına başladığı ilk dakikadan itibaren şu ana kadar izlediğimiz neredeyse hiç bir dizinin hikayesine benzemeyen formatıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gönül Dağı dizisi hız kesmeden yayınlandığı günün reyting oranlarında zirvede kalmaya devam ediyor. Bu dizide Türk insanının tüm saflığı, sevgisi, dostluğu, fedakârlığı kısacası tamamen bizden, özümüzden karakterler yer almaktadır. İşte bu yüzden ailece TV karşısına geçip gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz bu dizinin yeni bölümünü sakın kaçırmayın!

10 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

23.bölüm analizi yapmak adına yayınlanan fragman videolarını youtube resmi sayfasından izlediğimizde bir kullanıcının yorumu adeta dizinin özeti gibiydi, işte o yorum;

"Bu diziden ne öğrendin deseler..Edep,erdem,saygı,sevgi,iyiliközlem,vefa,gayret sayamadıklarım...Özetle Anadolumuzun bağrını gördüm...İyi ki varsın Gönül dağı"

Gönül Dağı Oyuncuları

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bu yazı 10 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar