Gönül Dağı 19. Bölüm izle

Gönül Dağı 19. Bölüm izle

İçinde bulunduğumuz yayın döneminde seyircisiyle buluşan yeni projelerden bir tanesi olan ve çok beğenilen dizi Gönül Dağı 19. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 izleyicisinin kısa süre içerisinde benimsediği ve çok sevdiği Gönül Dağı dizisi adeta bütün halkın dilinden hiç düşmüyor. En güzel reklam ağız reklamı derler, işte bu dizi de tam olarak dilden dile konuşularak yayınlandığı günün reyting oranlarında zirveye oturmaya devam etmekte. Dizide yer alan her bir karakterin çok samimi hikayesi olması her bir karakterin izleyici gönlünde yer edinmesine sebep oluyor diyebiliriz.

6 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

19.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna özet niteliğinde analizimizden ziyade Ciritçi Abdullah'ın anlam dolu sözlerine yer vermek istedik.

Ciritçi Abdullah "Yusuf aleyhisselamın hikayesini bilir misin, delikanlı? Kardeşleri onu kuyuya atar ya.. Haset vardır o hikayede, aşk vardır, sevda vardır. İnsan kendi kazdığı kuyudan ancak kendi tırnaklarıyla çıkabilir. Her insanın bir kuyusu vardır, delikanlı. O kuyudan çıkamıyorsan, Mısıra sultan olmanın hayalini kurmayacaksın." diyor.

Gönül Dağı Oyuncuları

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bu yazı 06 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar