Gönül Dağı 13. Bölüm izle

Gönül Dağı 13. Bölüm izle

Sessiz sedasız yayınlandığı günün reyting oranlarında zirveye oturan ve bu başarısını hep sürdüren Gönül Dağı 13. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalının en çok izlenen yapımları arasında yer almayı başaran Gönül Dağı dizisi samimi, doğal ve sıcakkanlı anadolu insanını tüm saflığıyla ekranlara taşıyan hikayesinin yanı sıra birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla daha uzun bir süre reyting oranlarından elde ettiği başarıyı sürdüreceğini düşünüyoruz.

23 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça ve full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.

13.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna cevaben özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Yalan makinası köy meydanında kuruluyor ve ortaya çok komik sahneler çıkıyor. Ayrıca geçtiğimiz bölümlerde yaşanan mani atışmasına bu bölümde bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak uçak projesine Türk Hava Kurumu destek veriyor. Bundan sonra neler olacak hep birlikte izleyeceğiz.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bu yazı 23 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar