Gençliğim Eyvah Canlı izle

Gençliğim Eyvah Canlı izle

ATV ekranlarında yaz sezonu için yayın hayatına başlayacak olan "Gençliğim Eyvah Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

Korona virüsün etkilerinin yavaş yavaş geçtiği bu süreçte yaz dizilerininde tanıtımları yapılmaya başlandı.

Süreç Film tarafından ATV kanalı için hazırlanan dizinin çekimleri korona virüs önlemleri çatısı altında devam edilerek yaz sezonuna hazırlanıyor.

Gençliğim Eyvah Dizisi oyuncu kadrosuna baktığımızda bir birinden başarılı oyuncuların yer aldığını görüyoruz. Levent Ülgen (Kebapçı Zekeriya), Cengiz Bozkurt (Kebapçı Arif) karakterleriyle seyirci karşısına çıkarken dizininin diğer oyuncularını ise Günay Karacaoğlu, Berkay Hardal, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Beyti Ergin, Erdem Kaynarca, Bahar Süer ve Kemal Uçar gibi başarılı isimler oluşturuyor. Dizinin çekimleri İstanbul Beykoz’da Kundura fabrikasında kurulan özel platformda gerçekleştirilecek ve çekimler 18 Mayıs Pazartesi günü başlayacak.

Sizin Gençliğim Eyvah dizisi hakkındaki düşünceleriniz neler? Lütfen bizimle bu dizi hakkında fikirlerinizi yorum yaparak paylaşınız. Yaptığınız yorumlar en kısa süre içerisinde sayfamızda yer alacaktır.

Bu yazı 20 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar