Dudullu Postası Canlı izle

Dudullu Postası Canlı izle

TV ekranlarına yeni merhaba diyen son diziler arasında yer alan Kanal D "Dudullu Postası Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

KANAL D CANLI İZLE

Ziyaretçilerimiz arasında yakın zamanda BluTV üyeliği olanların aşina olduğu ve çok sevilen BluTV yapımlarından olan Dudullu Postası dizisi artık her Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yer alacak. 

Komedi Türünde bir diziye ekranlarda çok ihtiyacımız olduğumuz bu dönemde Kanal D ekranlarına dijital platformdan geçiş yapan böylesi güzel bir projenin başarılı olacağına gönülden inanıyorum.

Dudullu Postası Dizisinin proje başlangıç fikri Penguen dergisinin karükatür çizimleriyle ortaya çıkmıştır. Dudullu Postası sıra dışı insanların sıra dışı hikayelerinin sıra dışı bir semtte ele alınmasından oluşmuş. Mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı saha maçlarında kaybolan babalar… Bütün bu karakterler komedi türündeki dizi Dudullu Postasında yer alıyor. Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından eve hapsedilen Melis, Melis’e aşık Tayfur ve daha başka niceleri Dudullu’da… Haber yaptıklarını zannederken kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir.

Bu yazı 27 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar