Doğduğun Ev Kaderindir Canlı izle

Doğduğun Ev Kaderindir Canlı izle

TV8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan çok farklı bir senaryoya sahip "Doğduğun ev kaderindir canlı izle" sayfasındasınız, hoş geldiniz. Lütfen diziyi izlerken sayfanın en alt kısmından Dizi hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

TV8 İZLE

Son haftalarda yayınlanmaya başlayan dizilerin, sezon başında yayınlanan dizilerden daha çok izlendiğini ve beğeni topladığını fark ettim ve doğduğun ev kaderindir dizisi de bu şekilde olacağını düşünüyorum.

Neden böyle bir düşüncem olduğunu soracak olursanız dizinin elinde çok önemli 2 koz var. Bunlardan bir tanesi başrollerini paylaşan 2 oyuncununda çok başarılı olması, ikincisi ise senaryonun çok farklı ve gerçek yaşam öyküsünden alınma bir senaryoya sahip olmasıdır.

İlk bölümünü izlediğimde bölüm bitmeden ekran başından ayrılamadığımı fark ettim ve gerçekten ilerleyen bölümleri sabırsızlıkla beklemekteyim. İzlerken kafamda bazı sorular havada kalmış gibi olsa da ilerleyen bölümlerde o boşlukların doldurulacağını düşünüyorum.

Başrollerinde: İbrahim Çelikkol ile Demez Özdemir'in üstlendiği dizinin yönetmeliğini Çağrı Bayrak, senaryosunu Eylem Canpolat'ın yazmakta.

TV8 yarışma programlarında elde ettiği reyting başarısını dizi sektöründe de yakalamasına vesile olacağına inandığım Doğduğun Ev Kaderindir dizisi umarım başarılı olur hep birlikte farklı bir diziyi izlemiş oluruz.

Bu yazı 23 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

akif tarafından 2020-02-19 22:51:03 tarihinde gönderilmiştir.

senaryosu her geçen bölüm kendisine bağlıyor doğduğun ev kaderindir dizisinin oyuncuları da süper gerçekten. tv8 ekranlarına böyle başarılı ve kaliteli bir dizi lazımdı.

Son Yorumlar