Doğduğun Ev Kaderindir 42. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 42. Bölüm izle

Sürprizlerin ardı arkası kesilmeyen heyecan dolu senaryoya ve birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosuna sahip dizi Doğduğun Ev Kaderindir 42. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 kanalında uzun süredir yayınlandığı günün izlenme oranlarına damgasını vurmaya devam eden başarılı yapımı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara gelen her yeni bölümü ile seyredenleri ekranları karşısına kilitlemeye devam ediyor. Mehti karakterinin diziye veda etmesinden sonra hikayesinin nasıl bir yola gireceği merak edilen dizide Zeynep'in ablası Gülbin karakterinin dahil olmasıyla birlikte olaylar deyim yerindeyse arap saçına dönüyor diyebiliriz.

5 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

42.bölüm tanıtımlarına dair paylaşılan fragman videolarını izlediğimizde Sakine ile Zeynep'in baş başa konuştukları sahnede Sakine'nin göz yaşları içinde Gülbin'e duyduğu özlemi anlatırken Gülbin'in de bunu gizlice dinlediği sahne izleyenleri şoke edecek. Ayrıca Barış'ın Gülbin ile Tarık'ın gerçek yüzlerini ifşa etmesiyle birlikte bakalım şimdi neler yaşanacak hep birlikte izleyeceğiz.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 05 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar