Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm izle

Birbirinden başarılı, geniş isimlerin kadrosunda yer aldığı ve her hafta sürpriz dolu hikayesinin çok ilgi gördüğü dizi Doğduğun Ev Kaderindir 40. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 ekranlarında yer alan dizi yapımları arasında ön plana çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son haftalarda gerek oyuncu kadrosunda yapılan değişiklikler gerek ise senaryosundaki keskin virajlar adeta diziyi yeni baştan başlıyormuşçasına bir yola soktu diyebiliriz.
Mehti karakterinin diziye veda etmesinden sonra Zeynep ile Barış arasındaki duygusal yakınklaşma hızlı bir şekilde ilerliyor fakat diziye yeni dahil olan isimler bakalım bu ikili arasındaki ilişkiye zarar verecekmi.

21 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

40.bölüm tanıtımı için paylaşılan fragman videolarını youtube sayfasından izlediğimizde bu bölümde Tarık karakterinden şüphelenen Barış'ın Tarık'ın geçmişiyle ilgili araştırmalardan şüphelerinde haklı çıkacak ipuçları yakalamaya başlıyor. Bakalım Tarık karakterinin gerçek yüzünü anlayacaklar mı?

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 21 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar