Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm izle

Sürpriz hanesi sürekli tazelenen ve hikayesini yenilemeye devam eden ekranların en yakından takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 ekranlarında yayınlanan deyim yerindeyse az ama öz dizilerden bir tanesi olan ve çok başarılı, geniş oyuncu kadrosuyla izlenme oranlarına damgasını vurmaya devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümlerinde dizinin baş rol oyuncusu Mehti'nin veda etmesi ve Zeynep'in ablası karakteri diziye dahil oldu. Dizinin sosyal medya platformlarında yer alan resmi fan sayfalarına yapılan yorumlarına göz attığımızda bir çok dizi severin Mehti'nin ölmesine sitem dolu tepkileri dikkat çekiyor.

7 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümü tek parça olarak full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

38.bölüm tanıtımı adına paylaşılan fragman videolarını youtube üzerinden izlediğimizde Mehti'nin ölmesiyle birlikte Zeynep'in yine duyguları ve vicdanı arasında kaldığını görüyoruz. Barış'tan biraz kendini uzaklaştıran Zeynep'in bu durumu nasıl atlatacağı merak konusu oluyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle