Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm izle

Hikayesini son haftalarda oldukça sürpriz gelişmelerle adeta tazeleyip yenileyen ve çok sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 kanalında yer alan az ama öz yapımlardan bir tanesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümü ile izleyenlere yine sürprizlerle dolu bir bölüm sunuyor. Mehti'nin cezaevinden çıkmasından sonra mafya babası olma yolunda ilerlediği görülüyor. Bu konudaki analizimizi aşağıya bırakacağız. Diziye dahil olan yeni oyuncular ile birlikte dizi adeta yeniden başlıyorcasına keyifli bir hal aldığını düşünüyoruz.

17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

32.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa analizimiz; Mehti'nin cezaevinden tahliye olmasıyla birlikte dışarıda deyim yerindeyse mafya hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. Artık dışarıda bir çok işi Mehti devir almış bulunuyor. Zeynep ile Barış'ın arası her geçen bölümde daha iyiye gidiyor ve iyice yakınlaşıyorlar.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 17 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar