Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm izle

Seyircisiyle buluştuğu her yeni hafta sürpriz gelişmeleriyle ekranları karşısındakileri şaşırtmayı başaran dizi Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 ekranlarının en sevilen dizi yapımlarından bir tanesi olan ve gerçek hayattan esinlenerek yazılan senaryosuyla her yeni bölümü beklenmedik gelişmelere gebe Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yine seyircisini şoke edecek. Dizinin son bölümü için iki adet tanıtım videosu yayınlandı ve yaşananlar gerçekten dizi severlerin Çarşamba akşamını sabırsızlıkla beklemesi için yeterli.

13 Ocak saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşılan 27.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa analizimizi aşağıya bırakıyoruz;

Cezaevinde olan Mehti'nin hayatından endişe duyan Cemile, Zeynep'lere oturmaya gidip Zeynep'ten şikayetini geri çekmesini ister fakat Zeynep bu isteği kabul etmez ve Cemile'den tepki alır. Akabinde ikinci fragmanda ise Mehti cezaevinde şişlenir ve kanlar içinde yere yığılır. Bunun haberini alan Cemile, Zeynep'i suçlar. Mehti'nin durumu ise bilinmezlik içinde.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 13 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar