Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm izle

Dizide uzun süredir devam eden sıkıntılı günlerin geride kaldığı ve herkesin kendi hayatında farklı yollara girdiği süreci göreceğimiz Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Başarılı ve istikrarlı bir şekilde TV8 ekranlarında yayın hayatına devam eden ve gerçek hayatta yaşanılmış bir hikayeye ekranlarda seyirciyle buluşturan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosu ile her yeni bölümünde reyting pastasından sahip olduğu payı yükselterek devam ediyor yoluna.

Dizinin 11 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü reklamsız, full olarak tek parça halinde izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilir.

19.bölüm tanıtımına dair yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacağına dair yaptığımız tespitleri aşağıya bırakıyoruz;

Zeynep'in aldığı ayrılık kararı sonrası Mehti ile Zeynep mahkeme salonunda karşılıklı olarak boşanırlar ve sonrasında birbirlerine hayırlı olsun dileklerini iletirler. Mehti'nin yanındaki kadını gören Zeyne gördüklerine şoke oluyor. O kadının sonrasında Mehti ile evde yalnız kaldığı sahne izleyenleri şaşırtıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

 

Bu yazı 11 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar