Diriliş Osman Canlı izle

Diriliş Osman Canlı izle

Yeni sezonda başlayacak olan en önemli projelerden bir tanesi olacak olan Diriliş Osman canlı izle sayfasına hoş geldiniz. Dizinin yayınlanacağı tarih ve saatte bu sayfadan veya ana sayfamızda bulunan ATV kanalına tıklayarak Diriliş Osman Canlı izle keyfini sürebilirsiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

TRT 1 ekranlarının en çok sevilen ve yayınlandığı gün ve saatinin şüphesiz reyting zirvelerinde yer alan Diriliş Ertuğrul'un yanlış hatırlamıyorsam 4 sezonluk başarısının ardından Diriliş Osman ekranlara merhaba diyecek. Ekranlara merhaba diyecek fakat kanal değişikliğine gidilecek ve artık TRT 1 ekranlarında değil ATV ekranlarında yer alacak bir projeden bahsediyoruz.

Osmanlı Devletinin nasıl kurulduğunu, kuruluş aşamasında yaşanılan zorlukları, fedakârlıkları ve savaşları gözler önüne serecek olan dizinin daha başlamadan özellikle sosyal medyada fanları oluştu diyebiliriz. Dizi adına açılan yüzlerce fan sayfası, internet sitesi görmek mümkündür.kuruluş osman izle

Son günlerde aldığım bilgilere dayanarak kulağımıza gelen bilgiyi hemen sizlere aktarmak istiyorum. Basında Diriliş Osman adıyla başlayacak diye tanıtımları yapılan dizinin Kuruluş Osman Canlı izle sayfasına da göz atabilirsiniz. Bu değişikliğin sebebini önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Sizin Diriliş Osman dizisinin TRT 1 yerine ATV kanalında yayınlanacak olmasına yorumlarınız nedir?

Bu yazı 01 EYLüL 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar