Çukur Final Bölümü izle ( 131. Bölüm )

Çukur Final Bölümü izle ( 131. Bölüm )

Ekranlarda başarısını istikrar haline getirmiş ve birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosuna sahip olan yapımlardan olan Çukur Final Bölümü izle ( 130. Bölüm ) sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarının Pazartesi akşamlarında reyting oranlarında elini oldukça fazlasıyla güçlendiren dizi projesi olan Çukur dizisi ekranlara veda ediyor. Yayınlandığı her yeni bölüm ile özellikle sosyal medya platformları üzerinden günün hatta haftanın en çok konuşulan konulardan bir tanesi olmayı alışkanlık haline getirdi diyebiliriz.

Çukur dizisinin youtube kanalına göz attığımızda 6.3 milyon abonenin var olduğunu görüyoruz ki bu rakam bir dizi sayfası için oldukça yüksek. Kanalda yayınlanan diziler arasında hiç şüphe yokki en başarılı yapımlar arasında yerini aldı.

Dizinin 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümünü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Final bölümü analizini yapmak için izlediğimiz fragman videolarına göz attığımızda Heyecanın ve aksiyonun hız kesmediği tanıtımda Yamaç, havuzun dibinde ölüm kalım mücadelesi veriyor. Çukur sokaklarında görülen iki cenaze dikkat çekerken, Koçavalılar büyük bir yıkım yaşıyor. Cumali Amca'nın geri dönüşü ailede tüm taşları yerinden oynatacak.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 07 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar