Çukur Canlı izle Show TV

Çukur Canlı izle Show TV

Daha başlamadan tanıtımlarıyla özellikle sosyal medyada çok konuşulan "Çukur Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. Yeni sezonda dahil olan oyuncularıyla ve hikayesiyle bomba gibi geliyor diyebiliriz.

SHOW TV CANLI İZLE

İstanbul'un doğasını koruyan ve tarih kokan semtlerinden bir tanesi olan Balat'ta çekilen dizinin yayınlandığı 3. sezonda neredeyse her akşam reyting pastasından önemli bir pay almayı başaran ve iddialı oyuncu kadrosuyla ve ve ve izleyiciyi sıkmadan gelişen senaryosuyla hayran kitlesini her geçen gün genişletmeye devam eden Çukur Dizisi Canlı izlemek isteyenlerin telefondan, bilgisayardan veya tablet'ten dizinin yayınlandığı gün olan Pazartesi günü bu sayfayı ziyaret ederek kolayca nerede olurlarsa olsun izleme imkanı sunmak istedik.

Özellikle yeni sezonda diziye dahil olan yeni oyuncularla farklı bir enerji kazanan dizi her bölümde izleyicisini şaşırtmayı başarıyor diyebiliriz.

Sizin Çukur dizisi hakkındaki yorumlarınız da bizim için çok önemli. Lütfen çukur dizisi hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşınız, yaptığınız yorumlarda küfür, hakaret vb gibi içeriklere yer verilmeyecektir bunu önemle ifade etmek istedim.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan

Bu yazı 16 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar