Çukur 127. Bölüm izle

Çukur 127. Bölüm izle

Sezon sonuna yavaş yavaş yaklaştığımız bu süreçte dört sezonluk hikayeninde finaline geldiğimiz çok sevilen dizi Çukur 127. bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Son haftalarda dizinin kadrosunda uzun süredir yer alan bir çok oyuncunun diziye veda ettiği Çukur dizisinde bu haftada dizinin sevilen karakterlerinden Emmi'nin vedasını izleyeceğiz. Amca Cumali'nin Çukur'da oluşturduğu yeni düzene karşı gelen Yamaç'ın cenazenin taşınması esnasında müsade isteyen Vartolu'ya müsade etmediği sahne Vartolu'yu çok üzüyor. Bakalım Emmi'nin ölmesinden sonra Çukur'da neler değişecek? Amca Cumali gittiği yerden nasıl dönecek hep birlikte izleyeceğiz.

Show TV'de 3 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça ve full bir şekilde aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 03 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar