Çukur 125. Bölüm izle

Çukur 125. Bölüm izle

Yavaş yavaş sonlarına geldiğimiz bu haftalarda ekranların en unutulmaz dizi projelerinden bir tanesi olan ve çok sevilen yapımı Çukur 125. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında dile kolay tam 4 sezondur reyting oranlarında her zaman zirvede olmayı başaran Çukur dizisinde heyecanı ve adrenalin yeniden yükselmeye başlayacak gibi gözükmekte. Amca Cumali'nin Celasun hamlesini öğrenen Karaca'nın bu olayın peşinden gitmesiyle birlikte Amca'nın gerçek yüzünü görüyor ve onu evde öldürmeye çalışıyor fakat Amca Cumali, Karaca'yı evin ortasında boğarak öldürüyor. İşte tam bu süreçte Amca Cumali için tehlike çanları çalmaya başlıyor. Bakalım bu süreçten sonra dizinin finaline doğru giden yolda bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak.

19 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

125.bölüm tanıtımı adına yayınlanan fragman videolarına youtube üzerinden göz attığımızda Yamaç'ın yeni evinde toplanan Koçovalı ailesi kendi arasında barış sağlayacağı esnada Efsun'dan bir nota geliyor. Acaba bu duruma karşı çıkan Efsun ile Yamaç'ın durumu ne olacak? Amca Cumali'nin Karaca'nın cesedini ormanlık alanda taşırkenki sahne tüm dikkatleri üzerine çeken sahne olarak öne çıkıyor.

Bu yazı 19 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar