Çukur 124. Bölüm izle

Çukur 124. Bölüm izle

Bu yayın dönemi sonunda artık final yapacağı duyurulan ve bu duyurusuyla fanları oldukça üzen çok sevilen dizi Çukur 124. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV seyircisinin kanala ait yapımlar arasında en yakından takip ettiği ve özellikle sosyal medya platformları üzerinden en çok etkileşim içinde olduğu Çukur dizisi adrenalin ve gerilim dolu sahneleriyle hız kesmeden devam ediyor. Yamaç'ın, değişen Çukur'u küllerinden yeniden doğması için çabaları meyvesini verecek mi? Son bölümde Vartolu Sadettin ve Yamaç'ın başlarında olduğu 2 grup arasında mahallenin ortasında çıkan kavgadan sonra neler yaşanacak soruları izleyenlerin kafasındaki ortak sorular olarak öne çıkmakta.

12 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

124.bölüm fragman videolarını youtube resmi sayfasından izlediğimizde özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Cumali'nin Çukur'da yaşanan kavgadan sonra söylediği sözlerin dikkat çektiği tanıtımda Vartolu ile Yamaç arasında sert bir kavga yaşanıyor. Karaca, Celasun'a ulaşmaya çalışırken, Yamaç da Celasun'un nerede olduğu sorguluyor. Efsun, Yamaç'tan Kulkan'ı bulup getirmesini isterken, Yamaç'ın bu konuda ne yapacağı merakla bekleniyor. Yamaç ve Amca Cumali arasındaki gerilim ise giderek artıyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 12 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar