Çukur 123. Bölüm izle

Çukur 123. Bölüm izle

Hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir şekilde hikayesi değiştiren ve farklı bir mücadele içine giren Koçavalıların Çukur 123. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

İçinde olduğumuz süreçte yayınlanan dizi yapımlarına baktığımızda belkide en uzun süredir yayınlanan çok az dizilerden bir tanesi olma özelliğini taşıyan Çukur dizisi bu başarısını bir de neredeyse hiç geriye düşmeyen reyting oranlarıyla süslüyor diyebiliriz. Show TV izleyici kitlesinin en sevdiği projelerden bir tanesi olan ve yayınlandığı günün izlenme oranlarına damgasını vuran dizinin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler bizleri bekliyor.

5 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

123.bölümün tanıtımı için paylaşılan fragman videolarını youtube üzerinden izlediğimizde özet niteliğinde analizimiz; Amca ve Vartolu arasında geçen gerilim dolu konuşmanın ardından dikkat çektiği tanıtımda Yamaç, harekete geçiyor. Vartolu ve Yamaç'ın karşı karşıya geldiği anlarda heyecan doruğa ulaşırken, Celasun'a yapılan saldırı herkesi şoke ediyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 05 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar