Çukur 119. Bölüm izle

Çukur 119. Bölüm izle

Seyircisiyle buluştuğu tüm sezonlarda, yayın dönemlerinin en çok takip edilen ve izlenen yapımları arasında olan Çukur 119. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Son haftalarda izleyenlerin akıllarında bir sürü soru işaretleri oluşturan ve hikayesini adeta yeniden başlıyormuşçasına yenileyen Çukur dizisi bu hafta sürpriz gelişmelerle ekranları karşısındakilere nefes kesici yeni bölüm ile geliyor. Yamaç'ın Afganistan'da görmüş olduğu işkencelerin ardından yeniden Çukur'a dönmesiyle birlikte değişen düzene ayak uyduramaması ve düzenin neden değiştiğini anlamasıyla birlikte neler olacağı merak konusu.

Show TV'de 8 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

119.bölümü tanıtımı adına yayınlanan fragman videosunu izlediğimizde neler olacak sorusuna cevaben;

Yamaç'ın bundan böyle mahallede tek başına omuzuna aldığı sandalye ile kahvenin karşısında oturması isyanın ilk adımı olarak görülüyor. Ayrıca Aliço'nun İdris Koçavalı'nın evine çorba içmeye gittiğini gören amca Cumali, fukurayı dilenciyi kapıdan çevirmemek lazım ama bir dahaki sefere evde değil dışarıda verin yemeği" sözlerine Aliço'nun ne tepki vereceği merak ediliyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 08 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar