Çukur 117. Bölüm izle

Çukur 117. Bölüm izle

Hali hazırda yayınlanan diziler arasında belki de en büyük fan kitlesine sahip yapımların başında gelen dizi Çukur 117. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında tam 4 sezondur başarılı ve istikrarlı bir şekilde izlenme oranlarındaki başarısını sürdüren Çukur dizisi yeni sezonda adeta yeniden başlıyorcasına hikayesinde yeni bir yola girdi diyebiliriz. 4 sezondur ortada olmayan amca Cumali'nin devreye girmesiyle adeta herşey yeniden inşa edilmiş bir şekilde ekranlara geldi. Yamaç'ın bu süreçten sonra Çukur'a dönmesi ve gördüklerini idrak edememesiyle birlikte yavaş yavaş Yamaç'ın amca Cumali'ye karşı mücadelesini göreceğiz gibi gözüküyor.

22 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

22.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna cevaben özet niteliğinde analizimiz şöyle; Aliço'nun değişen Çukur'a karşı düşüncelerini söylediği tanıtımda Yamaç'ın da bir evinin olmadığını söylemesi dikkatlerden kaçmıyor. Yamaç ile Vartolu arasında gerilim yükselirken, Yamaç'ın Vartolu'ya saldırma sebebi merak konusu oluyor. Yamaç ve Efsun'un karşılaştığı sahne ise büyük heyecan oluşturuyor. Aradan geçen yıllar sonrasında karşılaşan ikilinin arasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 22 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar