Çukur 113. Bölüm izle

Çukur 113. Bölüm izle

Koçavalı'lar yine teyakkuzda! Mahallede bir türlü sular durulmuyor. Aksiyon dolu sahnelerin bizleri beklediği Çukur 113. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV kanalının artık kült yapımları arasına giren ve tam 5 sezondur reyting oranlarından sürekli elde ettiği oran ile dikkat çeken Çukur dizisi bu sezonda da tüm hızıyla yayın hayatına devam etmekte. Son bölümü Akın'ın bilinmez durumu ile sona ermişti, acaba bu bölümde Akın'a neler olacak. Çağatay Erdenet'ten intikam alma planları yapan Yamaç ve Cumali Koçavalı'nın planları hayata geçebilecek mi hep birlikte izleyeceğiz.

25 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

113.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorularına özet niteliğinde analizimiz;

Koçavalı ailesinin telaşla hastaneye koştuğu tanıtımda Akın'ın durumu herkesi derinden sarsıyor. Efsun'un elinde İdris Koçavalı'nın kanının olduğunu öğrenen Sultan Anne'nin Efsun'u evden kovduğu ankar gerilimi arttırıyor. Koçavalı'ların, Çağatay Erdenet'i bitirmek için harekete geçtiği ikinci tanıtımda Vartolu'nun aksiyon dolu sahneleri nefesleri kesecek.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 25 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar