Çukur 112. Bölüm izle

Çukur 112. Bölüm izle

Çukur'da işler karışıyor. Aslında bu cümle, diziyi yakından takip eden fanları için çok alışıla gelmiştir. Çukur 112. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında artık bir kült haline gelen bol aksiyonlu ve gerilimi yüksek Çukur dizisi yine nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşacak. Çağatay Erdenet'in Çukur'a karşı gerçekleştireceği hamleler neler olacak ve bu saldırıdan Çukur nasıl kurtulacak hep birlikte izleyeceğiz. Bu arada Vartolu hayranları müjde! Uzun süreden sonra Vartolu Sadettin bu bölümde diziye dönüyor.

18 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

112.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna cevap için özet niteliğinde analizimizi aşağıya bırakıyoruz.

İdris'in kahvesine bomba koyan Çağatay kötü sürpriziyle gerilimi arttırırken, Çukur büyük bir tehlike içine giriyor. Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba herkese korku dolu anlar yaşatırken, Yamaç'ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

Yamaç ve Cumali'nin, Çağatay ve Kulkan arasında seçim yaptığı diğer tanıtımda çıkan sonuç akıllarda soru işareti bıraktı. Çağatay ve Kulkan, bombalı tuzaklarla Çukur'a zarar vermek için yine harekete geçerken, Vartolu'nun tehlikede olduğu anlar dikkat çekiyor. Ailesini korumak isteyen Yamaç'ın nasıl bir hamle yapacağı ise büyük merak konusu oluyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 18 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar