Çukur 111. Bölüm izle

Çukur 111. Bölüm izle

Ekranların en aksiyonu yüksek yapımlarından bir tanesi olan ve başarılı oyuncu kadrosuyla izlenme oranlarına damga vuran dizi Çukur 111. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV izleyenlerinin hiç bir bölümünü kaçırmadığı tam 4 sezondur sahip olduğu istikrarlı reyting oranlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Çukur dizisi yeni bölümü ile izleyenleri adeta ekran başına kilitleyecek diyebiliriz. Erdenetler ile Çukur arasında yaşananlar bu bölümde son bulacak mı? yoksa Erdenet'lerin elinde oynayacağı son bir koz mu var hep birlikte göreceğiz.

11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 111.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna özet niteliğinde cevaben yaptığımız analizimiz şöyle;

Efsun'un öfkeyle Yamaç'tan hesap sorduğu tanıtımda Yamaç'ın, "Çağatay geldi!" sözleri gerilimi arttırıyor. Yamaç ve Çukur, Cengiz'in işini bitirmek için harekete geçerken, Cumali'nin yaralandığı ve Yamaç'ın tehlikede olduğu anlar dikkat çekiyor. Saldırı gerçekleşirken gizemli kişinin kim olduğu ise büyük merak konusu oluyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 11 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar