Camdaki Kız 5. Bölüm izle

Camdaki Kız 5. Bölüm izle

Kısa süre içerisinde yayınlandığı gün ve saatte milyonları ekranları karşısına kilitlemeyi başaran müthiş dizi Camdaki Kız 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Son zamanların en çok izlenen dizi projeleri arasında imzası bulunan Gülseren Buğdaycıoğlu'nun kaleminden yazılan ve gerçekten hayattan esinlenerek yazılmış kitaptan uyarlanan Camdaki Kız dizisi bu hafta birbirinden sürpriz gelişmelerle yeni bölümde de reyting oranlarında zirvede yer alacak gibi gözüküyor.
Diğer hiç bir dizinin formatına benzemeyen farklı konsepti ile sıradan senaryolara ait dizilerden sıkılanlar için kesinlikle kaçırılmayacak diziler arasında yer aldığını belirtmek isterim.

Kanal D'de 6 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

5.bölüm fragman videolarını izlediğimizde bu bölümde neler yaşanacak sorusuna cevaben Nalan'ın bileklik detayını fark etmesiyle birlikte evden aniden çıkması üzerine Koroğlu konağında yaşananların ardından Sedat'in lüks otomobiline binip yüksek sürat yaptığında kazaya karıştığı sahne şoke etkisi oluşturacak. Sedat bu kazadan sağ kurtulabilecek mi? hep birlikte izleyeceğiz.

Oyuncular: Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek.


Yapım: OGM PİCTURES
Yapımcı: Onur GÜVENATAM
Yönetmen: Nadim Güç
Senaryo: Seda Altaylı Turgutlu
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni: Tolga Çetin

Dekor:
Tasarım: Murat Güney
Sanat Yönetmeni: Aylin Rahşan Telli
Müzik: Fırat Yükselir

 

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar