Camdaki Kız 1. Bölüm izle

Daha ilk haftasından fanı olma ihtimalinizin çok yüksek olduğu, ekranların çiçeği burnunda en yeni projesi olan Camdaki Kız 1. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D ekranlarında başlamaya hazırlanan yeni yapımlar arasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Camdaki Kız dizisi birinci bölümü ile bizleri ekranları karşısına kilitlemeye geliyor. Daha önce bildiğiniz gibi TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde psikolojik destek almaya giden karakterin öyküsünün devamı niteliğinde olan Camdaki Kız dizisi yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayattan esinlenerek hayata geçirilen projesi olarak seyirciyle buluşacak.

8 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü tek parça olarak full bir şekilde aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yakın süreçte sık sık çeşitli platformlarda tanıtımlarıyla karşılaştığımız 1.bölüm nefes kesici sahneleriyle adeta görsel şölen sunuyor.

Oyuncular: Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek.


Yapım: OGM PİCTURES
Yapımcı: Onur GÜVENATAM
Yönetmen: Nadim Güç
Senaryo: Seda Altaylı Turgutlu
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni: Tolga Çetin

Dekor:
Tasarım: Murat Güney
Sanat Yönetmeni: Aylin Rahşan Telli
Müzik: Fırat Yükselir

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle