Cam Tavanlar 6. Bölüm izle

Cam Tavanlar 6. Bölüm izle

Özellikle genç izleyici kitlesinin en çok sevdiği ve yakından takip ettiği isimlerin bir araya geldiği kadrosuyla Cam Tavanlar 6. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte yayın hayatına başlayan birbirinden başarılı dizi projeleri arasında deyim yerindeyse bir adım öne çıkmayı başaran ve yayınlandığı günün izlenme oranlarına göz attığımızda oldukça önemli oranlara sahip olan Cam Tavanlar dizisi hız kesmeden başarılı bölümleriyle izleyenlerle buluşuyor.

Bir çok başarılı ve genç isimlerden oluşan oyuncu kadrosunun yanı sıra izleyenlerin gönlünü ferahlatan çekim mekanları ve sürükleyici senaryosuyla mutlaka izlemenizi tavsiye edeceğimiz bir dizi.

Show TV'de 14 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan yeni bölümü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin Oyuncu Kadrosu;

Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ile Cevdet Arıcılar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yapımcı: Kerem Çatay ve Ömer Özgüner

Bu yazı 14 TEMMUZ 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar