Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm izle

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm izle

Ülkemizin yakın tarihteki en önemli süreçlerinden bir tanesine ışık tutan hikayesi ve başarılı oyunculara sahip kadrosuyla Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında son yıllarda dönem dizilerinin sayısındaki artış ve önemli bir izleyici kitlesine sahip olmasıyla birlikte bir çok ulusal kanallarda da dönem dizilerinin sayısını arttırdı diyebiliriz. TRT 1 ekranlarında en yeni dönem dizilerinden bir tanesi olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yavru vatan kıbrıs için yapılan mücadelenin ne gibi fedakarlıklar ve zorluklarla elde edildiğini göz önüne seren bu başarılı projeyi mutlaka izlemelisiniz.

Dizinin 3 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünü tek parça ve full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları

Kemal (Ahmet Kural), İnci (Pelin Karahan), Ankaralı (Serkan Çayoğlu), Ayşe (Gülper Özdemir), Samson (Tayanç Ayaydın), Rauf Denktaş (Devrim Saltoğlu), Derviş (Hasan Küçükçetin), Sıtkiye (Deniz Baytaş), Pembe (Miray Akay), Salahi (Ahmet Somers), Sandy (Sümeyra Koç), Dr. Fazıl Küçük (Hakan Güner), Grivas (Nebil Sayın)

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Kıbrıs” her Perşembe günü TRT 1 ekranlarında.

Bu yazı 03 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar