Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm izle

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm izle

Her sahnesi adeta buram buram tarih öğreten ve Kıbrıs'ın Türk yurdu kalmasında nasıl zorluklar yaşandığını gösteren dizi Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının kısa zaman içerisinde en çok takip edilen ve izlenen yapımları arasına girmeyi başaran Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi belkide başladığı ilk dakikadan itibaren bu bölümde heyecanı ve adrenalini tavan yapacak diyebiliriz. İzlerken tüğlerimizi diken diken eden sahneleri, ne gibi büyük fedakârlıkların ve mücadelenin yaşandığını gözler önüne seriyor.

6 Mayıs Perşembe saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları

Kemal (Ahmet Kural), İnci (Pelin Karahan), Ankaralı (Serkan Çayoğlu), Ayşe (Gülper Özdemir), Samson (Tayanç Ayaydın), Rauf Denktaş (Devrim Saltoğlu), Derviş (Hasan Küçükçetin), Sıtkiye (Deniz Baytaş), Pembe (Miray Akay), Salahi (Ahmet Somers), Sandy (Sümeyra Koç), Dr. Fazıl Küçük (Hakan Güner), Grivas (Nebil Sayın)

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Kıbrıs” her Perşembe günü TRT 1 ekranlarında.

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar