Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm izle

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm izle

Ülkemizin yakın geçmişine göz attığımızda en önemli süreçlerden bir tanesinin hikayesinin ele alındığı dizi Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalında dönem dizileri furyası tüm hızıyla devam ediyor hatta bu furyaya yeni projelerde destek oluyor. Bu projeler arasında en çok dikkat çeken Kıbrıs Harekâtının öncesinde, harekât sırasında ve sonrasında neler yaşandığına dair önemli bilgileri dizi aracılığıyla gözler önüne seriyor.

Geçen hafta yayınlanan birinci bölümün ardından bir çok izleyici kitlesinden ve TV eleştirmenlerinden olumlu geri dönüşler alan dizinin ilerleyen bölümlerde reyting oranlarına daha fazla ağırlığını koymasını bekliyoruz.

8 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

2.bölüm tanıtımı için paylaşılan fragman videolarını izlediğimizde Ada'da yaşayan Türk halkına yapılan eziyetleri, işkenceleri ve çeşitli zulümlerin ekranları geldiği sahneler izleyenlerin tüğlerini diken diken edecek türden.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları

Kemal (Ahmet Kural), İnci (Pelin Karahan), Ankaralı (Serkan Çayoğlu), Ayşe (Gülper Özdemir), Samson (Tayanç Ayaydın), Rauf Denktaş (Devrim Saltoğlu), Derviş (Hasan Küçükçetin), Sıtkiye (Deniz Baytaş), Pembe (Miray Akay), Salahi (Ahmet Somers), Sandy (Sümeyra Koç), Dr. Fazıl Küçük (Hakan Güner), Grivas (Nebil Sayın)

Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Kıbrıs” her Perşembe günü TRT 1 ekranlarında.

Bu yazı 08 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar