Bir Annenin Günahı Canlı izle

Bir Annenin Günahı Canlı izle

Fox TV ekranlarında izleyenlerine merhaba demeye hazırlanan yeni bir dizi "Bir Annenin Günahı Dizisi Canlı izle" sayfasındasınız, hoş geldiniz.

FOX TV CANLI YAYINI İZLE

Son dönemde televizyon ekranlarında yeni başlayan dizilerin geneline göz attığımızda yurt dışında başarıyı elde etmiş dizilerin ülkemize uyarlanıp başarılı olduğunu görmekteyiz. Hal böyle olunca yapımcılar yurt dışında yayınlanan ve başarılı olan dizilerin ülkemize uygun olanlarının yapımlarını Türkiye'de yayın hayatına sokmaya devam ediyor.

Bir Annenin Günahı dizisi de Filipinler'de yayınlanan "A Mother’s Guilt" isimli dizinin ülkemizde uyarlanması olarak Fox TV ekranlarında yerini alacak.

Uzun süredir projeye karar veren fakat başrol oyuncu seçiminde titiz davranan yapım ekibi güzel oyuncu Özge Özberk ile başrol oyunculuğu konusunda anlaştığını duyurdu. Diğer oyuncular için cast seçimlerinin devam edildiği bildirildi.

Özge Özberk’in Bir Annenin Günahı dizisinde "Suna" karakterine hayat vereceği öğrenilirken dizi, zorluklar içinde kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her fedakarlığı yapabilecek bir annenin dramını anlatacak.

Bu yazı 08 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar