Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu

Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu

Yavaş yavaş büyük diziler için sezon sonuna yaklaşıyorken bu süreçte boşta kalan yayın akışları için yaz mevsiminde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapımlarda kendilerini göstermeye başladı. Star TV'nin eğlenceli içeriğiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan "Benim Tatlı Yalanım" dizisi hakkında detaylı bilgilere ulaştık.

Benim Tatlı Yalanım dizisi başrol oyuncuları Furkan Palalı (Nejat), Aslı Bekiroğlu (Suna ) ve Lavinya Ünlüer’in (Kayra) paylaştığı dizinin yönetmenliğini ise Barış Erçetin ile Cihan Vural üstlenmiştir.

Dizinin Konusu: Kız çocuğu babası olmanın güzelliğini fakat zor olduğunu illaki duymuşsunuzdur. Fakat akıllı mı akıllı bir kız çocuğuna hem anne hem baba olmak iki kere zordur. Hikayemizde; Karısı tarafından terk edilen Nejat’in,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

furkan palalıaslı bekiroğlu

benim tatlı yalanım dizisi

Bu yazı 08 NISAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar