Benim Adım Melek 65. Bölüm izle

Benim Adım Melek 65. Bölüm izle

Ailece gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz sürükleyici hikayesi ve birbirinden başarılı, geniş oyuncu kadrosuna sahip dizi Benim Adım Melek 65. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Yavaş yavaş dizilerin sezon sonlarına yaklaştığımız bu haftalarda TRT 1 ekranlarının çok sevilen dizilerinden olan Benim Adım Melek dizisinde şok gelişmeler bu akşam heyecanı çok yükseltecek gibi gözükmekte. Dizinin 65.bölüm özet analizini yapmak için göz attığımız fragman videosunda dizinin kötü karakteri olan Alpay'ın öldüğü sahne muhtemelen bu diziyi yakından takip edenlerin çok sevineceği bir gelişme. Melek artık eski eşi Alpay belasından kurtuldu diyebiliriz. Bakalım Alpay harici yaşanan gelişmeler neler olacak hep birlikte izleyeceğiz.

Dizinin 12 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 12 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar