Benim Adım Melek 64. Bölüm izle

Benim Adım Melek 64. Bölüm izle

Her hafta ayrı bir hadise, ayrı bir olay ve sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. Çok sevilen ve yakından takip edilen Benim Adım Melek 64. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kendine has önemli bir izleyici kitlesine sahip yapımlardan bir tanesi olan ve haftalık anlamda reyting rekabetinin en yüksek olduğu Çarşamba akşamında hatrı sayılır bir izlenme oranına sahip Benim Adım Melek dizisi yine izleyenleri ekranları karşısına kilitleyecek yeni gelişmelerle bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin resmi youtube sayfasından paylaşılan fragman videolarına göz attığımızda sıkı takipçilerinden bir tanesinin şu yorumu senaristlere önemli bir mesaj taşıdığını düşündüğümüzde bizde burdan paylaşmak istedik.

"Ömer başka bir şehre taşınıp gitmekte haklıydı çünkü Zümrüt her olayda önce Defne'ye patlıyor. Yani kadın bir iyiyse iki kötü oluyor ve bunun hep böyle devam edeceğini biliyor ama saftirik Defne ben bir yere gitmiyorum o nereye giderse gitsin diyor. Dizi bitiyor ama kaos bitmiyor korkarım ki arada harcanan Kenan reis olacak.."

5 Mayıs saat 20.00da yayınlanan son bölümü tek parça ve full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 05 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar