Benim Adım Melek 62. Bölüm izle

Benim Adım Melek 62. Bölüm izle

Sayfamızdaki en çok takip edilen yapımlar arasında yer alan ve hikayesindeki değişiklerle sürpriz dolu gelişmelere kapı aralayan Benim Adım Melek 62. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalın uzun süredir sevenleriyle buluşan ve özellikle sosyal medya sayfaları üzerinden fanlarıyla en çok etkileşimde bulunan Benim Adım Melek dizisi bu haftada çeşitli sürprizleriyle izleyenleri adeta ekranları karşısına kiltlemeyi başarıyor.

62.bölüm tanıtımı adına yayınlanan fragman videolarına göz attığımızda Funda'nın başına gelenlerden Kerem'in payı olduğuna dair görüntüler izleyenleri çok sinirlendirecek çünkü Kerem'in babasının günahını çekmesine itiraz eden yorumlar fragman videosunun altında öne çıkıyor diyebiliriz.

21 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 21 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar