Benim Adım Melek 60. Bölüm izle

Hikayesinde bulundurduğu sürprizlerle dolu gelişmeleri ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla sevilen dizi Benim Adım Melek 60. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının seyirci kitlesiyle en çok etkiletişim içerisinde olduğu dizi projelerinden bir tanesi olan Benim Adım Melek dizisi uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen güzel gelişmeleriyle yeni bölümde dizi fanlarını çok sevindirecek. Halil ile Melek arasındaki mutlu sona herhangi bir olumsuzluk etki edebilecek mi? akıllardaki ortak en büyük soru işareti budur diyebiliriz.

7 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 da aktarılan tek parça ve full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

60.bölümün tanıtımı için paylaşın fragman videolarının yorumlarına youtubedan göz attığımızda bütün dizi severlerin Halil ile Melek'ın evlenmesinden dolayı çok mutlu olduklarını okuyoruz. Ayrıca Kenan'ın önemli bir bilgiyi bir tesadüf eseri öğrenmesiyle dizideki tüm taşların yerinden oynayacağını söyleyebiliriz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

 

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle