Benim Adım Melek 53. Bölüm izle

Benim Adım Melek 53. Bölüm izle

Haftalık olarak baktığımızda izlenme oranlarının yüksek rekabete sahne olduğu günde en çok izlenen dizilerden Benim Adım Melek 53. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Reyting oranlarında elde ettiği başarılı sonuçlarıyla TRT 1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini almayı başaran Benim Adım Melek dizisi, birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle izleyenleri adeta ekranları karşısında soluksuz şekilde kendini izlettirmeyi başarmakta. Bir annenin çocukları için neler yapabileceğini anlatan başarılı hikayesinde hayatın tüm zorluklarına göğüs geren anne rolü oldukça duygusal ve anlamlı sahneler aktarıyor.

17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 17 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar