Benim Adım Melek 49. Bölüm izle

Benim Adım Melek 49. Bölüm izle

Nefeslerinizi tutarak ekranlarınız karşısından bir an bile ayrılamayacağınız yep yeni bir bölüm olan Benim Adım Melek 49. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında ailece, gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz yapımlar arasında yer alan Benim Adım Melek dizisi sevenleri bu bölümde de Melek karakterinin zorlu bir hayat sınavına girdiğini izleyecek. Bir Anne'nin bu hayattaki karşılaştığı zorlukların nasıl üstesinden geldiğini, nelere göğüs gerdiğini anlatan bu dizi gerçekten bir örnek niteliğinde yer almaktadır.

20 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

49.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Meleğin rahatsızlığı gereği gireceği önemli ameliyat öncesi duygusal anlar izleyenleri ekranları karşısında üzüntüye boğacak. Melek karakterine acaba ne olacak? akıllardaki ortak soru bu.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 20 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar