Benim Adım Melek 48. Bölüm izle

Benim Adım Melek 48. Bölüm izle

Her biri, birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve fedakarlık dolu etkileyici senaryosuyla çok sevilen dizi Benim Adım Melek 48. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 seyircisinin yakından ilgiyle takip ettiği ve her yeni bölümü ile seyirci kitlesini ekran karşısına kilitlemeyi başaran Benim Adım Melek dizisi yine nefesleri kesecek sürpriz gelişmeleriyle ekranlara gelecek. Fragmanda izlediğimiz kadarıyla bu bölüm sevenlerin birbirinden ayrılmadığı, sevgi dolu bir bölüm bizleri bekliyor olacak.

Saat 20.00'da 13 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü sorunsuz bir şekilde full ve tek parça  olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

48.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler yaşanacak, neler olacak sorusunun cevabı olarak özet niteliğinde tespitlerimiz şöyle;

Hastanede zorlu yaşam mücadelesini atlatan Melek tehlikeyi atlamış gözüküyor fakat yine de müşahede altında. Bu sırada odaya giren Halil ile Melek arasında gerçekleşen sohbet izleyenlerin uzun zamandır görmek istediği sahne olacaktır. Beraberinde Melek'in başından hiç ayrılmayan Halil'in camdan kağıda yazılı olarak Melek'e sevgi dolu sözler yazması Melek'i iyi etmek için bir çok ilaçtan daha etkili olacağını düşündürüyor adeta.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 13 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar