Benim Adım Melek 46. Bölüm izle

Benim Adım Melek 46. Bölüm izle

Ekranlar yer aldığı ilk bölümünden itibaren kendine has başarılı çizgisini sürdürmeye devam eden Benim Adım Melek 46. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının en sevilen projelerinden bir tanesi olan ve uzun süredir Çarşamba akşamlarının ailece gönül rahatlığıyla izlenilecek vazgeçilmez yapımlarından bir tanesi Benim Adım Melek dizisi bir süredir sancılı hikayesine ara vererek biraz iyimser yeni bölüm ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

30 Aralık Çarşamba saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü kesintisiz olarak tek parça ve full halde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.

46.bölüm fragmanını izlediğimizde uzun süredir beklenen Ömer ile Defne'nin beraberken mutlu oldukları sahne dizi severleri de mutlu ediyor. Uzun zamandır sancılı geçen sürecin ardından bu birlikteliğe gölge düşecek mi hep birlikte izleyeceiz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

 

Bu yazı 30 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar