Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Canlı izle

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Canlı izle

Bünyesinde bulunan bir çok başarılı projeleriyle haftanın her gününe ayrı ayrı damgasını vuran TRT 1'in bu sezonki en büyük projesi Barbaroslar Akdenizin Kılıcı Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Dönem dizileri furyasının öncülerinin başında yer alan TRT 1 kanalından tarihimizin en önemli kaptanı olan Hızır Reis diğer adıyla kaptan-ı derya dönemini gözler önüne serecek olan bu dizide Diriliş Ertuğrul dizisindeki kusursuz performansıyla Engin Altan Düzyatan baş rolde yer alacak.

Bu tür dizilerin ülkemizde artık dev prodüksiyonlarla en ince detayına kadar hayata geçiriliyor olması ülkemiz ve TV sektörü adına gurur verici.

Ayrıca dönem dizilerinin halkımızda tarihi bir bilinç uyandırması da haliyle kaçınılmaz oluyor.

Diziyi 16 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında ve KavunTV.com adresinden kesintisiz olarak canlı izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını ES Film'in yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Melis Babadağ, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.

Konusu / Hikayesi ;

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi, Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

Bu yazı 15 EYLüL 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar