Baraj Canlı izle

Baraj Canlı izle

Yeşilçamın unutulmaz efsane filmlerinden bir tanesi olan "Baraj Dizisi Canlı izle" Fox TV de dizi formatı olarak hazırlanan ve çekimlerine başlayan dizinin sayfasına hoş geldiniz.
lütfen Baraj dizisi hakkındaki düşüncelerinizi olumlu veya olumsuz bizimle yorum yaparak paylaşınız.

FOX TV CANLI İZLE

2020 yılına girdiğimiz bu günlerde kanalların dizi projeleri yeni yılla birlikte devam ediyor. İzleyici kitlesinden gelen talepler doğrultusunda farklı formatta yapımların arayışına giren şirketler eski filmlerin senaryolarına göz atmaya başladı ve bunun ilk meyvesini Baraj filminden esinlenerek dizi haline almasıyla görmüş olacağız.

Filmin baş rollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer almıştı. Senaryosu ise kısaca;

  • Dizide baraj inşaatında çalışan bir işçi ve aşık olduğu bir hayat kadınının mücadelesi anlatılacak. Baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım, hayat kadını olmak zorunda kalan Aysel’e aşık olur. Başlarda onun bir hayat kadını olduğunu bilmeyen Nazım, gerçekleri öğrenince aşkını herkesten gizler. Aysel’in bir gün inşaata gelmesiyle olaylar gelişir. Çünkü Aysel’i inşaatta çalışanlardan tanıyanlar vardır. İşte tam olarak olayların geliştiği nokta bu dönüm noktası olacaktır.

Bakalım Baraj dizisi yeşilçam hayranlarının gönlünde tıpkı filmi gibi taht kurmayı başarabilecek mi? Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler lütfen bizimle yorum yaparak paylaşınız.

Bu yazı 10 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar