Baraj 34. Bölüm izle

Baraj 34. Bölüm izle

Seyirci kitlesiyle buluştuğu her haftada daha fazla izleyici oranlarını elde eden, sürükleyici ve etkileyici hikayesiyle Baraj 34. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV kanalında yayınlandığı birinci bölümünden itibaren diğer dizi projelerinden farklı formattaki senaryosu ve birbirinden başarılı, geniş oyuncu kadrosuyla ekranlarda yer alan projelerden mutlaka takip etmeniz gerekenler listesinde yerini almalı diye düşünüyorum.
34.bölümde yine birbirinden farklı sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor olacak.
Sizin bu dizi hakkında düşüncelerinize çok önem veriyoruz, lütfen dizi hakkındaki düşüncelerinizi bizimle sayfanın altına yorum yaparak paylaşınız.

6 Nisan Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

34.bölüm tanıtımı için paylaşılan fragman videolarını izlediğimizde bu bölümde neler yaşanacak, neler olacak sorusuna cevaben; son haftalarda Tarık, İbo ve Zehra üçlüsü dizi fanları tarafından çok sevildi. Bunu en çok sosyal medya platformlarındaki dizinin fan sayfalarından takip edebiliyoruz. Ayrıca Meryem'in cesedinin uzun süreli yolculuğu artık son bulacağa benziyor.

Baraj Dizisi Oyuncuları; Nazım Güney (Feyyaz Duman), Nehir Aksu (Biran Damla Yılmaz), Tarık Yılmaz (Burak Yörük), Zerrin (Sumru Yavrucuk), Zahra (İman Casablanca)

Bu yazı 06 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar