Baraj 29. Bölüm izle

Gerek etkileyici ve sürükleyici hikayeye sahip senaryosu gerek ise birbirinden başarılı isimlerden oluşan kadrosuyla Baraj 29. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Fox TV kanalında yayın hayatına başladığı ilk haftasından itibaren her yeni bölümü ile izleyici kitlesini daha fazla genişletmeyi başaran Baraj dizisi sürprizlerle dolu bölümleriyle özellikle sosyal medya platformları üzerinden en çok konuşulan dizilerden bir tanesi olmayı başarıyor. Dizinin fan sayfalarına baktığımızda diziyi çok yakından takip eden fanların sayısı oldukça yüksek gözükmekte.

29.bölüm tanıtımına dair paylaşılan fragmanı izlediğimizde bu bölümde birinin öldüğü konusunda konuşmalar akıllarda merak konusu oluyor. Ayrıca Nazım ile Tarık'ın öfkeyle birbirilerine yumruk attıkları sahne bu bölüme damga vuracak türden.

2 Mart Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları; Nazım Güney (Feyyaz Duman), Nehir Aksu (Biran Damla Yılmaz), Tarık Yılmaz (Burak Yörük), Zerrin (Sumru Yavrucuk), Zahra (İman Casablanca)

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle