Baraj 22. Bölüm izle

Baraj 22. Bölüm izle

Her yeni hafta yayınlandığı bölümüyle sürpriz dolu gelişmeleri ekranlara taşıyarak heyecanı bitmeyen başarılı dizi Baraj 22. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV kanalında yayınlanan diziler arasında en çok sevilen yapımlardan bir tanesi olan Baraj dizisinin hikayesi son süreçte adeta sürprizlere doymuyor diyebiliriz. Yeşilçam'ın unutulmaz filminden esinlenerek yayınlanan yapımın dizi versiyonu da oldukça başarılı ilerliyor. Nazım ile Nehir'in hikayesinin bu bölümden sonra nasıl bir yola gireceğini ben çok merak ediyorum şahsen.

12 Ocak Salı akşamı saat 8'de yayınlanmaya başlayan dizinin son bölümünü full ve tek parça halde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

22.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorularına özet tarzında analizimiz;

Nehir'in, Nazım'ın evine habersiz bir şekilde gelmesine Nazım'da çok şaşırıyor. Nehir tüm saf duygusuyla Nazım'a gelmesine Nazım inanmıyor. Aralarında gerçekleşen sert diyalog yerini hararetli bir öpüşmeye bırakıyor.
İkinci fragmanda ise; güne birlikte aynı yatakta uyanan Nazım ve Nehir'in bu durumu kısa sürüyor. Hemen arkasından Nazım'ın, Nehir'e "ben evleniyorum, hatta birazdan nikahım var" sözleri üzerine Nehir, Nazım'a çok sert bir tokat atarak tepkisini gösteriyor.

Baraj Dizisi Oyuncuları; Nazım Güney (Feyyaz Duman), Nehir Aksu (Biran Damla Yılmaz), Tarık Yılmaz (Burak Yörük), Zerrin (Sumru Yavrucuk), Zahra (İman Casablanca)

Bu yazı 12 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar