Azize Dizisi Canlı izle

Azize Dizisi Canlı izle

Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan ve başarılı kadrosuyla şimdiden büyük beğeni toplayan ve sosyal medyada fan sayfaları oluşturulan "azize canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

KANAL D CANLI İZLE

son dönemde ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz başarılı isimleri kadrosuna katarak iddialı bir ekip oluşturan Azize Dizisi Salı akşamları saat 20:00'da yayınlanarak izleyici karşısına geçti.

Sizin Azize Dizisi hakkındaki fikirleriniz neler? Dizi hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi lütfen bizimle "Yorum Ekle" kısmından paylaşınız. Yorumlarda küfür, hakaret vb. içerikleri onaylamıyoruz kesinlikle. Yaptığınız yorumlar en kısa sürede sayfamızda yer alacaktır.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk üstlenmektedir. Senaryosunu yazan isim ise Emre Özdür olarak bildirilmiştir.

Hemen size Azize dizisinin oyuncu kadrosundan bahsetmek istiyorum.

Azize Dizisi Oyuncu Kadrosu: Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran, Duygu Sarışın, Selen Öztürk, Tugay Mercan, Başak Daşman, Çetin Sarıkartal, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ufuk Şen Ceylan Bati, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Galip Erdal ve Taha Baran Özbek rol alıyor.

 

Bu yazı 08 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar