Azize 2. Bölüm izle

Azize 2. Bölüm izle

Eğer televizyon ekranlarında yayınlanan dizileri yakından takip ediyorsanız iyi bilirsiniz ki ekranlara en son merhaba diyen dizi Azize yeni bölümü yayınlandı. Azize dizisi yayınlandığı gün gerek reyting oranlarından aldığı pay gerek ise sosyal medyada konuşulmasıyla önümüzdeki bölümlerde izleneceği sinyallerini verdi diyebiliriz.

AZİZE DİZİSİ 2. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Sayfamızda bulunan resime tıkladığınızda Kanal D'nin kendi sayfasından "Azize 2. bölüm izle" özelliğini tek parça halinde Azize dizisini izleyebileceksiniz. Ayrıca bu sayfaya da Azize dizisi hakkında yorum bırakabilirsiniz.

azize dizisi 2. bölüm izle

AZİZE DİZİSİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran Azize Hemşire, mahkumların sağlık kontrollerini ve aşılarını yapmak için hapishane'ye gittiğinde korkunç bir olaya tanıklık eder. Olayda vurulan Kartal karakterine olay yerinde yaptığı müdahale ile Kartal'ın hayatta kalmasına önemli bir katkı sağlamıştır.  Ailesinin ve geçmişin intikamını almak için Alpanlar ailesinin içine kadar girme cesareti gösteren Azize zor olanı başarıp köşkte adaleti sağlamıştır. Alpanlar ailesinden kurtulup kardeşine kavuşma planları yapan Azize'nin işi o kadar kolay değildir. Azize'den şüphelenen Kartal şüphelerinde haklıdır. Azize'nin sırrını Kartal öğrenebilecek mi? Azize köşkten çıkıp kardeşine kavulabilecek mi?

Ayrıca Azize dizisini yayınlandığı gün ve saatte canlı izlemek istiyorsanız Azize Canlı izle sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 27 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar